» ČP - Plážový fotbal 2015

ČESKÝ POHÁR V PLÁŽOVÉM FOTBALE 2015

DOLNÍ BEČVA

Dne 4.7.2015 se na Dolní Bečvě konal Český Pohár v plážovém fotbale. Celkem se turnaje účastnilo 8 týmů, které si zahrála o postup na republikové finále, které se konalo o měsíc později v Praze. Nakonec se z postupu radoval tým Restaurace Maléř (hrající za Dolní Bečvu) který porazil 12:8 Dovolenkaris (tým Vigantice) a o třetí místo vyhrály Pařezy (Ostrava) 5:0 nad Frajeri (Vigantice)

Nejlepším střelcem turnaje se stal David Jurečka z týmu Restaurace Maléř s 15 góly

Nejlepším brankářem turnaje byl Aleš Jurajda z týmu Dynamo Bečva

Zhodnocení turnaje: Spokojenost s turnajem byla z řad hráčů i diváků velká, pokud dojde k dohodě s fotbalovým svazem tak bychom rádi uspořádali i v roce 2016 nějaký turnaj a doufáme, že se posuneme zase o něco dále a bude o něj mezi místními týmy větší zájem, jelikož kapacita by se dala rozšířit na 12 až 16 týmů. Akce byla mediálně podpořena jak místními novinami tak regionální TV, což také dost pomohlo k rozšíření o povědomí o tomto turnaji.

Dále bychom chtěli také poděkovat všem sponzorům a partnerům bez kterých by se tato akce nemohla konat!