KONTAKT

Beach Aréna Dolní Bečva
Dolní Bečva 618
756 55
napište nám

 

 

13.10.2018 pro Vás připravujeme turnaj smíšených družstev v šestkovém volejbale, přihlášky zasílejte na náš email: beacharenadb@email.cz

Přihlášené družstva budou zveřejněny po uhrazení startovného, které je 900 Kč na tým (v ceně startovného je i drobné občerstvení), prosíme tedy všechny o včasné zaplacení na účet: 192795564/0300 do zprávy uveďte název týmu a kapitána + tel. V případě neuhrazení budou upřednostněny týmy, které startovné uhradí v termínu.

V případě uhrazení startovného se bere přihláška jako závazná.

V rámci turnaje se můžete těšit na kvalitní ceny, tombolu a dobře zásobený bufet :-)

Informace k turnaji:

Turnaj smíšených družstev v šestkovém volejbale 4 + 2 (v družstvu musí být minimálně 2 ženy) Turnaj je určen pro všechny výkonnostní kategorie.

Během turnaje není povoleno střídání hráčů z jiných týmů, na hřišti musí být VŽDY 6 hráčů, možnost dohody je pouze pro zranění některého z hráčů v družstvu. Pořadatel si vyhrazuje právo v některých případech udělit výjimku, s tou však budou všechna družstva obeznámena na začátku turnaje.

Turnaj proběhne 13.10.2018 (sobota) prezentace od 7:30 do 7:55! Od 8:00 zahájení turnaje. Předpokládaný konec turnaje okolo 20:00. (dostavte se prosím včas jinak se může stát, že nebudete mít žádný čas k rozcvičení)

Turnaj je celodenní, počítejte tedy, že se konec turnaje může protáhnout do večerních hodin! Vstup na turnaj je na vlastní nebezpečí.

 

Systém turnaje:

Bude zveřejněn 3 dny před turnaje dle počtu přihlášených týmů. 

  

POŘADÍ PŘIHLÁŠENÍ NÁZEV TÝMU KAPITÁN UHRAZENÉ STARTOVNÉ
1. MÍŠENCI ŽITNÍK RICHARD NE
2. NEVYMĚKNEM  HUCZALA VÁCLAV   ANO 
3. NO A CO   VOKÁČ JAKUB  NE
4.  VLASTNÍ VÝBĚR KOPECKÝ ŠTĚPÁN  NE
5.  SKRYTÁ HROZBA ŠKVÁRA RADIM  NE
6.  WANTED TOLAR ZDENĚK  NE
7. ŠY SAKÉ   ADRIANA STAVINOHOVÁ NE
8.  VAMOS KROUPA LUKÁŠ  NE
9. AVT PÚCHOV  PECHO MATĚJ  NE
10. HULHO  ZEMAN PAVEL   NE 
11.  RADHOŠŤ FIŠEROVÁ VERONIKA  NE
12.      

 

 

 

 

 

 

 

 

MGRkMzFi